אמסטרדם החוויה האמיתית עם צלמת מקומית

סיורי איכות צילומים ברמה אחרת

המלצות
חופשה באמסטרדם? נפלא!
  אמסטרדם החוויה האמיתית וענבל טור-שלום, צלמת מקומית‎, מזמינים אתכם ליצור ביחד חוויות ותמונות בלתי נשכחות באמסטרדם הקסומה. תמונות שישארו איתכם הרבה אחרי הטיול ויזכירו לכם רגעים יפים של אושר.  

סיורים מצולמים

סדנאות צילום רחוב וצילום אורבני

סיור בו ענבל מצלמת אתכם בעיר -  באטרקציות התיירותיות של העיר ו/או במקומות של המקומיים, אתם תמיד נושא התמונה והעיר משמשת לכם רקע, אתם תמיד בפוקוס והתאורה תיתן אווירה. סדרת התמונות איתן תשובו הביתה תהווה אלבום אמסטרדם שיהיה מזכרת נפלאה לביקור שלכם בעיר, מזכרת שכל תייר היה רוצה, אותו תוכלו לשתף עם חברים ומשפחה שיתפעלו מהתמונות מהחוויה.
סיור בו אתם מצלמים את העיר - סדנת צילום רחוב וצילום אורבני תוך שימת דגש על שיפור טכניקה ו/או קומפוזיציה באזורים הכי פוטוגניים של העיר, בשעות היום, בין ערביים או בלילה. תסיימו את הסיור עם שלל תמונות שאתם צילמתם, מעשה ידיכם להתפאר, כל תמונה - גלויה! מזכרת נפלאה לביקור שלכם בעיר, תמונות אותן תוכלו תוכלו לשתף עם חברים ומשפחה שיתפעלו מהתמונות מהחוויה.

קראו עוד על הסיורים המצולמים

קראו עוד על סדנאות הצילום

שתפו את החוויה

זיכרון מתוק

צילום ברמה אחרת

סיורי איכות

  
רוצים לצלם או להצטלם אוכלים דג הארינג כמו הולנדים? השלט I Amsterdam? "שוק הכרמל" של אמסטרדם? רוכבים על אפניים בפארק? גשרים רומנטים? הכל אפשרי!

בכל הסיורים ענבל תספר לכם פרטים מעניינים על החיים באמסטרדם, על המקומות בהם תעברו, סיפורים על ההסטוריה והארכיטקטורה ואיך התרבות ההולנדית, ולמעשה הכל כאן קשור למים ולדת. תקבלו טיפים על המקומות השווים בעיר, על איך להסתדר ביתר קלות עם ההולנדים ותחוו איך זה להיות מקומיים ב-מוֹקוּם (אמסטרדם).

רוצים? בואו נקבע!

שם ומשפחה
כתובת מייל
מספר מטיילים
הסיור המבוקש
תאריך מבוקש
צרו קשר

אמסטרדם החוויה האמיתית עם צלמת מקומית | ענבל טור-שלום

inbalts2@gmail.com

00 31 (0)6 3011 7097

שתפו את האתר: